Joomla project supported by william hill poker.
Spausdinti

<<<Atgal

EUROPOS MĖGĖJŲ K-1 ČEMPIONATAS

Šių metų gegužės 11–13 dienomis pirmą kartą Lietuvos istorijoje, Lietuvos bušido federacija, bendradarbiaudama su WAK-1F (Pasaulio mėgėjų K-1 federacija), Šiaulių arenoje surengė Europos K-1 mėgėjų čempionatą.

Čia dėl Europos čempionų titulų kovėsi sportininkai iš Estijos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Moldavijos, Uzbekistano, Armėnijos, Rumunijos ir Lietuvos.

Lietuvos rinktinei atstovavo ir trys sporto klubo „Pantera“ kovotojai, (Aivaras Ošikas, Jokūbas Cibulskas ir Gintaras Bačanskas).

Aivaras Ošikas 15-16 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 70 kg pusfinalyje po trijų raundų atkaklios kovos turėjo pripažinti kovotojo iš Rumunijos pranašumą ir užėmė III-ą vietą. Gintaras Bačanskas 17-18 metų amžiaus grupėje dėl patekimo į finalą nusileido Latvijos sportininkui ir taip pat iškovojo III–ą vietą. Jokūbas Cibulskas 17-18 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg dėl labai abejotino teisėjų sprendimo taškais 2:1 pralaimėjo kovotojui iš Latvijos ir turėjo tenkintis V-ąją vieta.

Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo po 12 svorio kategorijų. Viso čempionato metu buvo kovojama dėl 36 medalių komplektų.

Lietuvos rinktinei atiteko ir komandų įskaitos nugalėtojų taurė. Lietuva iškovojo daugiausiai medalių.

Europos mėgėjų K-1 čempionato nuotraukos...